Hakkımızda

Pergamon Rent A Car,Araç Kiralama Bodrum,Car Hire,

 
Pergamon oto kiralama, 2000 yılından beri bodrum'daki müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiş bir oto kiralama,rent a car firmasıdır.
Yeni model ve çeşitli gruplardaki araçlarımızla dilerseniz şoförlü ve şoförsüz araç kiralayabilir, ya da dilediğiniz adresten, gidecek olduğunuz yere taleplerinizi karşılayabiliriz.
Profesyonel Rehberler eşliğinde Günlük Turlar, özel turlar, Günlük Tekne turları, gibi birçok hizmetlerimizden yararlanabilirisiniz. İhtiyaç duymanız halinde sizlere özel şoför, Profesyonel rehber, Çocuk Koltuğu,navigasyon ek ücret karşılığında temin edebiliriz.
BODRUM'da VIP servis ve uzun dönem oto kiralama talepleriniz için lütfen bizden özel fiyat isteyiniz. Talebiniz ne olursa olsun bizimle irtibata geçebilirsiniz. Sizlere elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışmaktan mutluluk duyarız. Bize telefonla +90 (532) 703 60 81 +90 (537) 893 53 33, +90 (252) 319 43 95 faxla veya e-posta info@pergamonrentacar.com ile anında ulaşabilirsiniz.
Sizin ya da misafirlerinizin Güvenli, Konforlu hizmet alabilmesi için 18 yıllık tecrübemiz, Güler yüzlü ve alanında profesyonel elemanlarımızla 24 saat hizmet, yol yardım ve asistan servisimizle hizmetinizdeyiz. Ofisimiz, haftanın 7 günü, sabah saat 09.00'dan akşam saat 00.00'a kadar açık olup, oto kiralama ve havaalanı hizmetlerinizi karşılamak için tüm yıl boyunca kesintisiz hizmet vermektedir.